Administrace kurzů

Objednání kurzu

Klient, který se chce přihlásit na vybraný kurz, klikne na správa kurzů.

Doporučujeme odkaz na sekci správa kurzů vložit do horního menu, spodního menu nebo na své webové stránky, případně na sociální sítě.

Na zobrazené stránce klient uvidí všechny kurzy včetně podrobností. U každého kurzu jsou i informace, kam má zaplatit peníze, jaký má zvolit variabilní symbol.Pokud si klient objedná kurz, následuje tento postup:

  1. Klientovi přijde e-mail s objednávkou kurzu
  2. Administrátor obdrží kopii tohoto e-mailu.
  3. Objednávka se uloží do RS, najdete ji sekci Kurzy u konkrétního kurzu v nevyřízených objednávkách. Případně ji také naleznete na hlavní stránce administrace rezervačního systému.
  4. Následně se čeká až klient zaplatí objednanou službu. V případě že zaplatí doporučujeme aktivovat objednanou službu dle vybraného kurzu.
  5. Po aktivaci objednané služby, přejděte do sekce správa kurzů a označte objednávku jako vyřízenou. Nebo objednávku smažte.

Na obrázku vidíte stav objednávek u každého kurzu (v sekci správa kurzů). Doporučujeme po zaplacení a aktivaci služby, vymazat objednávku a nebo ji označit jako vyřízenou.Poslední objednávky kurzu najdete také na hlavní stránce administrace rezervačního systému.
PROVOZOVATEL