Diskusní fórum


Příspěvky

Markéta Drábková 16.05.2021 12:08, Markéta Drábková
Ahoj všem, omlouvám se a je mi to moc líto, ale v podmínkách z ničeho nic se objevilo, že můžeme cvičit uvnitř, ale v RESPIRÁTORECH! Pochopí toto někdo? Všechny ty, co tuto hloupost vymysleli, bych v respirátorech nahnala do sálu a dala jim lekci JUMPINGU ČI TABATY v respirátorech a chtěla bych slyšet jejich pocity při cvičení! Toto je už opravdu BLBINA NA ENTOU. Mluvit v tom nelze, natož cvičit kardio!!
JE MI TO MOC LÍTO, ALE PROZATÍM JEŠTĚ VYPSÁNÍ LEKCÍ POSOUVÁM NA DOBU, KDY SE NEBUDE MUSET CVIČIT V RESPIRÁTORECH!


Markéta Drábková 13.05.2021 17:46, Markéta Drábková
Hezký den, zatím stále čekám na vyjádření a schválení všeho ohledně cvičení ve vnitřním prostoru. Dnes by se mělo rozhodnout. V pondělí 17., a úterý 18.5. nejsem v Lanškrouně, ale od středy bychom mohli snad začít. Termíny bych vypsala v neděli 16.5. během 12-13 h. (pokud tedy "ti nahoře" dovolí. Jelikož se diskutuje, že bude moci být v sále jen 9 lidí + instruktor, tak bych zatím zvolila TABATU ve středu a v pátek NOVINKU pro zumbařky - ZUMboom :-). Vše tzv. přes kredity nebo stačí napsat sms a přihlásit se a zaplatit na místě. Brzy info na hlavní straně web stránek. Jinak plánuji v pondělí JUMPING, úterý SPINNING, středa TABATA, pátek ZUMboom :-).
Ještě malé info k testování (co se zatím říká...): Všechny přítomné osoby se budou muset prokázat jakýmkoliv negativním testem na Covid-19 (PCR, antigenní nebo samotestem) ne starším 72 hodin nebo potvrzením o očkování nebo potvrzením, že spadají do ochranné lhůty 90 dnů po prodělání nemoci Covid-19. Jakmile budu vědět víc, napíšu informace sem. Zatím AHOOOOJKY


Markéta Drábková 11.05.2021 16:17, Markéta Drábková
Dobrý den,
tak bychom tedy od 17.5. mohli začít s cvičením!!! Dávám vše dokupy a napíšu brzy info. Jediný problém bude, že mohou cvičit pouze ti, co se prokáží očkováním či negativním testem anebo proděláním Covidu 19. A ještě tedy to omezení na 10 osob no :-(! Zatím všem ahoj.


26.03.2021 15:32, Markéta Kudryová
Dobrý den,
přišel mi od vás e-mail, že non kredity jsou platné jen do 1.4., ale moc tomu nerozumím, když teď není jak je vyčerpat, tak co s tím mohu dělat, aby mi jet tak nepropadly?
Děkuji Kudryová


10.02.2021 20:03, Pavla Bednářová
Děkuji super posilka.segra i bez rukou to jde a na velké obrazovce jsi krasnaNový příspěvek

Pro vložení příspěvku se prosím přihlaste.PROVOZOVATEL