Náš blog

Tagy: Apka pro váš mobilní telefon Modul fakturace Provozní řád a ochrana os. údajů Rezervační systém pro kurzy Obrázek ke každé lekci Spolupracujeme

SMS a e-mailové zprávy

Od Června můžete z rezervačního systému odesílat kromě e-mailů také SMS zprávy.

Každá SMS zpráva se uloží do fronty, a následně se rozešle na vybraná telefonní čísla. Pokud bude mít jeden účastník dvě rezervace, zpráva se odešle samozřejmě pouze jednou.

Podívejte se na náhledy nové administrace.

Kolik mě to bude stát?

E-mailové zprávy jsou zdarma. Pokud budete odesílat SMS zprávy, bude vás každá stát 1,60 Kč. Pro odesílání je důležité si u nás dobít kredit, minimální částka dobití je 500 Kč.

Kde to využiji?

Máme pro vás dva tipy, kde najdou SMS uplatnění:

  • Informace o změně místa konání lekce
  • Informace o zrušení lekce nebo stornování rezervace

Pokud vás napadnou další možnosti využití, napište nám.

Jedna SMS zpráva může mít délku maximálně 160 znaků. SMS zpráva může být zaslána na platné mobilní číslo které je provozováno v mobilních sítích českých operátorů.

nahoru
Web, telefon a nově mobilní aplikace

Již brzy se majitelé a provozovatelé malých a středních fitness center dočkají nové aplikace. Díky ní mohou jejich klienti spravovat své rezervace. Nová, revoluční a na ovládání nenáročná aplikace je ve fázi příprav. Už teď vám však můžeme říci, že je skutečně na co se těšit.

Apku najdete na tomto odkaze.

K čemu slouží?

Vaši zákazníci si můžou prostřednictvím této aplikace v mobilu snadno a rychle rezervovat, nebo zrušit lekce. Těšte se, k jejímu stažení stačí mít chytrý telefon nebo tablet a přístup na internet.

nahoru
Odesíláte klientům faktury?

Od 25.10. stačí kliknout a odkaz na doklad se odešle klientovi přímo do emailu. Více v administraci.

nahoru
Provozní řád a ochrana osobních údajů

Propojte svůj rezervační systém s provozním řádem. Informujte klienta o nakládáním s jeho osobními údaji.

Před objednáním lekce bude klient dotázán na souhlas s provozním řádem o nakládáním s osobními údaji. Je to hodně podobné, jako když nakupujete v e-shopu. V případě odeslání objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Jak postupovat:

  1. Zašlete nám aktuální provozní řád a dokument o nakládání s osobními údaji
  2. My tyto dokumenty umístíme na server a propojíme s RS

V administraci (část nastavení) potom uvidíte, kolik klientů již bylo seznámeno s těmito dokumenty.

nahoru
Rezervační systém pro uzavřené kurzy

Červen 2017, Aleš Urban

Zaregistrovaní klienti, můžou využívat lekce zařazené v kurzu. Objednat lekce jim může správce systému nebo recepční hromadně. Případně si je mohou objednat sami. Záleží na vaší volbě.

Reference: Uzavřené kurzy Pilates v Havlíčkově Brodě

Loni na podzim nás oslovila paní Gabriela Jakešová z Havlíčkova Brodu. Každou sezónu její tým organizuje několik kurzů Pilates.

"Funguje to tak, že po zaplacení zálohy vytvoříme klientovi hromadnou rezervaci na celý kurz. Pokud se klientovi lekce nehodí, může se přehlásit na jinou. Systém nám tak pomáhá udržet přehled o kurzech a přihlášených klientech."

Webové stránky: http://pilateshb.cz/

Rozvrh hodin: https://pilateshb.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/

Na konci sezóny bude mít všechny aktualizované kontakty v jedné databázi, a může je využít příští sezónu.

nahoru
Obrázek ke každé lekci

Vylepšili jsme funkci pro práci s obrázky v rezervačním systému. Nyní můžete ke každému místu, lekci nebo instruktorovi vložit fotografii. Vložená fotografie se zobrazí hned v rozvrhu.

Sdílení lekce  Sdílejte své lekce na Facebooku!

Doporučujeme nahrávat fotografie o minimálním rozlišení 800x600 pixelů. Tím je zajištěna i kvalita vytvořených náhledů. Z nahrané fotografie vytvoříme náhled a ten zobrazíme přímo v rezervačním systému.

Veškeré fotografie se jednoduše zobrazí na i na sociálních sítích.

Nastavte si pozici obrázku. Najeďte myší na obrázek a ten se hned bude posouvat společně s myší. Jakmile obrázek posunete na požadovanou pozici a kliknete, pozice obrázku se ihned uloží.

nahoru
Využijte potenciál sociálních sítí

V dnešní době má přístup na sociální síť prakticky každý. Je to obrovská základna uživatelů, například s Facebookem umí hodně lidí „dobře“ zacházet. Najdeme zde i méně počítačově gramotné jedince – lze tak velmi dobře cílit na širokou veřejnost. Dále můžeme jednoduše využít multimédia – například fotografie nebo videa jsou na Facebooku hračka.

celý článek...

nahoru
Spolupracujeme

3D Fitness s.r.o.

4Max Fitness

Žiji sportem - Markéta Drábková

nahoru


PROVOZOVATEL