Zákaznická zóna

Zákaznická zóna

Abychom Vám umožnili ještě rychlejší orientaci v rezervačním systému, připravili jsme vám vylepšenou zákaznickou zónu. Na jedné stránce tak naleznete všechny potřebné informace. Nebudeme předbíhat, projdeme si jednotlivé části zákaznické zóny postupně popsat:

Rezervační systém

V zákaznické zóně naleznete jednu z nejdůležitějších věcí - odkaz na rezervační systém, pomocí kterého se můžete vytvořit nové rezervace.

Mé rezervace

Většina klientů si rezervuje lekce několik dní dopředu. Aby jste byli včas informováni kdy se která akce koná, naleznete nejbližší lekce hned po přihlášení do zákaznické zóny. Jen tak nezmeškáte žádnou lekci, kterou jste si objednali. Pokud chcete zobrazit všechny lekce, stačí kliknout na odkaz.


Hlídání akcí

Pokud má klient nastaveno na nějakou lekci hlídání, zobrazí se vám celý seznam.


Pohyb kreditů

V záhlaví je zobrazena informace o aktuálním stavu kreditu. Pod krátkým popisem vidíte poslední pohyb kreditu. Pro kompletní výpis stačí kliknout na odkaz a zobrazí se vám celá dostupná historie.


Osobní profil

V osobním profilu si můžete změnit osobní údaje včetně fotografie a také přihlašovací údaje.


Diskusní fórum

Pokud využíváte tuto funkci, zobrazí se přihlášenému klientovi poslední příspěvky v diskusním fóru. Přihlášený klient může jednoduše přejít na stránku se všemi příspěvky, nebo může přidat nový.
PROVOZOVATEL